İnovasyon

 

Ülkemiz Bilim ve Teknoloji Yüksek Kurulu’nun 23. toplantısında alınan “Üniversitede yenilikçiliğin ve girişimciliğin tetiklenmesi amacıyla politika araçlarının geliştirilmesi” kararı kapsamında “Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi” hayata geçirilmiş bulunmaktadır. Söz konusu endeksin her yıl düzenli olarak kamuoyu ile paylaşılması öngörülmektedir. Konu ile ilgili bilgi notu ve endeks gösterge setine üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yayınladığı 'Üniversitelerarası Girişimcilik ve Yenilikçilik Endeksi 2012 Sıralaması'na buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yayınladığı 'Üniversitelerarası Girişimcilik ve Yenilikçilik Endeksi 2013 Sıralaması'na buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yayınladığı 'Üniversitelerarası Girişimcilik ve Yenilikçilik Endeksi 2014 Sıralaması'na buradan ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda Üniversitemizde de “Girişimcilik ve Yenilikçilik” faaliyetlerinin geliştirilmesi amacı ile bir çalıştay 7 Temmuz 2013 tarihinde düzenlenmiştir. Çalıştayın içeriğine buradan ulaşabilirsiniz: Çalıştay Kitapçığı  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

 

Tel: 0 252 211 3196
Faks: 0 252 211 1272
EPosta: strateji@mu.edu.tr
Adres:

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Strateji

Geliştirme Daire Bşk

Stratejik Planlama Birimi

48000 Kötekli/MUĞLA

 

Yukarı Çık